OZNÁMENÍ:

Milí zákazníci, přijetím opatření vyplývajících z aktuální situace, budeme od 16. března fungovat v dočasně omezeném režimu:

  • v zájmu ochrany zdraví vás a našich zaměstnanců je sklad Sports s.r.o. zavřený pro veřejnost od 16. března až do 31. března (nebo do odvolání),
     
  • vaše objednávky vyřizujeme a odesíláme každý den výhradně kurýrem. Pokud zvolíte jiný způsob doručení, automaticky bude vaše zásilka předána kurýrovi, který vám ji doručí přímo na zadanou dodací adresu.
     
  • Akceptujeme výhradně způsob platby: Platba převodem (předem na náš bankovní účet), Platba kartou, při platbě způsobem Dobírka zaplatíte za zboží přímo kurýrovi při přebírání jedině platební kartou (kurýr hotovost nebere),
     

Současně Vás prosíme o trpělivost při doručování zásilek, z našeho skladu bude zboží odcházet každý den (tato frekvence odesílání zásilek se může změnit v závislosti na režimu kurýrů). Pevně věříme, že danou situaci společně zvládneme, abychom mohli co nejdříve spolupracovat v běžném režimu.

 

Impregnace, bivaky

Kvalitní oblečení, obuv a jiné tkaniny třeba udržovat v čistotě a suchu i prostřednictvím impregnace. Kvalitní impregnační spreje na různé druhy textilu za dobré ceny se nacházejí níže.
Nejprodávanější
Zobrazení:
Seřadit:

Výrobce Všechno

Dostupnost

Grangers impregnuje FABS Gold

Impregnace na bivaky nebo batohy

Obj. číslo:
1804 009
Výrobca:
Ostatní
Dostupnost: sklad 1 ks

895,40 Kč s DPH 746,17 Kč bez DPH

+ -