Sportex slaví 70-leté jubileum!

Vaše recenze Sportex prutů

 

Začátky značky Sportex sahají do roku 1949. Značka se zrodila v německém přístavu Hamburk. První pruty byly ze sklolaminátu, ale už zanedlouho Sportex jako první a jediný začal vyrábět pruty z uhlíkových vláken. Od té doby již uplynulo více než 70 let a značka Sportex se stala synonymem kvality mezi rybáři na celém světě.

Přečtěte si hodnocení a zkušenosti slovenských a českých rybářů s pruty Sportex »»»

 

 

sportex tour cesko-slovensko 2019

 

SPORTEX TOUR Česko-Slovensko 2019

Rok 2019 bude výjimečný - 70 let SPORTEX-u si zaslouží velkolepou oslavu. Už brzy se dozvíte více - prozradíme jen, že i v roce 2019 navštívíme s pruty Sportex několik míst v České i Slovenské republice.

Více informací naleznete zde »» »

 

 

naše testy prutů sportex

 

Články a testy Sportex prutů

V této kategorii článků naleznete naše testy Sportex prutů. Pruty testovali naši testeri nebo Rybářska Televize.

Více článků a testů »»»

 

 

Vaše recenze Sportex prutů

 

Vaše recenze Sportex prutů

Sportex slaví v roce 2019 své 70. jubileum! Za tento čas již několik generací rybářů používalo tyto legendární pruty a mnoho z nich nám zaslalo své zkušenosti s pruty Sportex.

Vaše recenze prutů Sportex »»»

 

 

Sportex - již 70 let spojujeme vášeň s pokrokovou technologií


Pruty SPORTEX vzbudily a neustále vzbuzují zájem mezi generacemi rybářů kvůli neuvěřitelně dlouhé životnosti a jejich spolehlivosti v náročných situacích. SPORTEX si potrpí na neustálém výzkumu nových materiálů a materiálových kombinací, přičemž žádný jiný výrobce nevyužívá takovou širokou škálu materiálů pro výrobu prutů. SPORTEX je zde již více než 70 let! Více informací »»»