Doprava

Doprava a platba
Platební podmínky a doprava pro rybářský e-shop www.SPORTSrybareni.cz  (rybářský internetový on line shop):
4.1. Ceny uvedené na e-shopu  www.SPORTSrybareni.cz  jsou platné ode dne jejich zveřejnění a pozbývají platnosti dnem aktualizace a zveřejněním nových cen.
4.2. Všechny ceny výrobků online shopu jsou uvedeny s DPH.
4.3. Zboží bude odeslán formou dobírky, prostřednictvím UPS, České pošty. Po předchozí dohodě je možný odběr na předfakturu. V takovém případě bude zboží odesláno zákazníkovi po uhrazení zálohové faktury na účet prodávajícího.
4.4. Při zasílání zboží na dobírku bude objednané zboží odeslán na adresu uvedenou kupujícím a ten ji zaplatí až při jeho převzetí.
4.5. DOPRAVA ZBOŽÍ:

MALOOBCHODNÍ odběr: ČESKÁ A SLOVENSKÁ REPUBLIKA  
Kurýr - bude kupujícímu zboží doručeno během 2-3 pracovních dnů (od vyexpedování). Kurýr Vám zboží doručí přímo k Vám. V případě nadrozměrných zásilek nad 30kg je paušální poplatek sjednán individuálně telefonicky s kupujícím. 
Objednávka v hodnotě s DPH: Poštovné s DPH poznámka:
nad 1500 Kč balík do 15 kg: ZDARMA Balík nad 15kg: 187 Kč
od 0 - 1500 Kč do 15 kg: 130 Kč Balík nad 15kg: 187 Kč

Po dohodě se zákazníkem umíme zajistit i jinou formu dodávky zboží.

Spolu se zbožím je kupujícímu doručena i faktura (daňový doklad), která může sloužit v některých případech zároveň i jako záruční list.

Osobní odběr neposkytujeme. Adresa sídla a provozu není odběrným místem. Děkujeme za pochopení.

----------------------------------------------------------------

VELKOOBCHODNÍ odběr ČESKÁ A SLOVENSKÁ REPUBLIKA:

v případě posílání zboží prostřednictvím kurýra bude kupujícímu zboží doručeno během 2-3 pracovních dnů (od vyexpedování). Kurýr Vám zboží doručí přímo k Vám. V případě nadrozměrných zásilek nad 15kg je paušální poplatek sjednán individuálně telefonicky s kupujícím.

K ceně zboží mu bude připočten paušální poplatek ve výši:

objednávka v hodnotě bez DPH: Poštovné bez DPH poznámka:
nad 4770 balík do 15 kg: ZDARMA nad 15kg individuálne
od 0 - 4770 do 15 kg: 160 Kč nad 15 kg individuálne

Dnes vám predstavujeme

Nepromokavá bunda GEOFF Anderson WS7 (recenze)

Nepromokavá bunda GEOFF Anderson WS7 (recenze)

Nepromokavé rybářské bundy patří k nejdůležitějším prvkům rybářské výbavy. Na bundu se musíte absolutně spolehnout, musí vás ochránit ve větru, před vydatným deštěm, nebo zahřát v chladném počasí a zároveň vám poskytnout dostatek úložného prostoru pro doplňky na muškaření nebo vláčku. V neposlední řadě oceníte i atraktivní design. Bundy Geoff Anderson patří již řadu let k tomu nejlepšímu co lze v oblasti rybářského a outdoor vybavení najít a tak jsem vsadila na jistotu - Geoff Anderson WS7!

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (2) Co dělat, pokud ryby neberou

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (2) Co dělat, pokud ryby neberou

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu.Ve druhé části se dozvíte, co je třeba udělat, pokud vám ryby přestaly brát. Tuto situaci můžete otočit ve svůj prospěch a Jardo vám prozradí jak.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (5) Dobré rady na závěr

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (5) Dobré rady na závěr

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. V závěrečné části shrneme to nejdůležitější a nabídneme několik dobrých rad od mistra Slovenska ve feederu, Jarda Hašše.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (4) Druhý náhod bez záběru? Nutná změna

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (4) Druhý náhod bez záběru? Nutná změna

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. Ve čtvrté části ukážeme, jak změnit taktiku lovu, pokud druhý náhod zůstal bez záběru. Jardo má řešení.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (3) Kde se skrývají velké ryby

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (3) Kde se skrývají velké ryby

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. Ve třetí části se dozvíte, kam je třeba nahodit, abyste ulovili velkou rybu a eliminovali záběry malých ryb.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (1)

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (1)

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Víte, jak lovit kapry „pod břehem“? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. Začínáme.