Doprava

Doprava a platba
Platební podmínky a doprava pro rybářský e-shop www.SPORTSrybareni.cz  (rybářský internetový on line shop):
4.1. Ceny uvedené na e-shopu  www.SPORTSrybareni.cz  jsou platné ode dne jejich zveřejnění a pozbývají platnosti dnem aktualizace a zveřejněním nových cen.
4.2. Všechny ceny výrobků online shopu jsou uvedeny s DPH.
4.3. Zboží bude odeslán formou dobírky, prostřednictvím UPS, České pošty. Po předchozí dohodě je možný odběr na předfakturu. V takovém případě bude zboží odesláno zákazníkovi po uhrazení zálohové faktury na účet prodávajícího.
4.4. Při zasílání zboží na dobírku bude objednané zboží odeslán na adresu uvedenou kupujícím a ten ji zaplatí až při jeho převzetí.
4.5. DOPRAVA ZBOŽÍ:

MALOOBCHODNÍ odběr: ČESKÁ A SLOVENSKÁ REPUBLIKA  
Kurýr - bude kupujícímu zboží doručeno během 2-3 pracovních dnů (od vyexpedování). Kurýr Vám zboží doručí přímo k Vám. V případě nadrozměrných zásilek nad 30kg je paušální poplatek sjednán individuálně telefonicky s kupujícím. 
Objednávka v hodnotě s DPH: Poštovné s DPH poznámka:
nad 1500 Kč balík do 15 kg: ZDARMA Balík nad 15kg: 187 Kč
od 0 - 1500 Kč do 15 kg: 130 Kč Balík nad 15kg: 187 Kč

Po dohodě se zákazníkem umíme zajistit i jinou formu dodávky zboží.

Spolu se zbožím je kupujícímu doručena i faktura (daňový doklad), která může sloužit v některých případech zároveň i jako záruční list.

Osobní odběr neposkytujeme. Adresa sídla a provozu není odběrným místem. Děkujeme za pochopení.

----------------------------------------------------------------

VELKOOBCHODNÍ odběr ČESKÁ A SLOVENSKÁ REPUBLIKA:

v případě posílání zboží prostřednictvím kurýra bude kupujícímu zboží doručeno během 2-3 pracovních dnů (od vyexpedování). Kurýr Vám zboží doručí přímo k Vám. V případě nadrozměrných zásilek nad 15kg je paušální poplatek sjednán individuálně telefonicky s kupujícím.

K ceně zboží mu bude připočten paušální poplatek ve výši:

objednávka v hodnotě bez DPH: Poštovné bez DPH poznámka:
nad 4770 balík do 15 kg: ZDARMA nad 15kg individuálne
od 0 - 4770 do 15 kg: 160 Kč nad 15 kg individuálne

Dnes vám predstavujeme

Competition Carp CS-4 - najobľúbenejší kaprový prút s 10 ročnou zárukou

Competition Carp CS-4 - najobľúbenejší kaprový prút s 10 ročnou zárukou

Competition Carp CS-4 - nejoblíbenější kaprový prut s 10 letou zárukou

Kaprové prury Competition CS-4: ucelená řada kaprových prutů s 10 letou zárukou od 3249Kč s testem v dohodoch 157m. V nabídce naleznete 2 dílné a 3 dílné kaprové pruty, Breakout pruty - jediné teleskopické pruty s 10 letou zárukou, Stalker pruty a Spod pruty.

Většina prutů má velké nahazovací první očko 50mm (SIC) a také velké koncové očko 16mm což je výborné pro daleké hody. Kvalitní blank ve spojení s velkými kvalitními SIC očky předurčuje kaprové pruty Competition i na daleké hody. Tento předpoklad se také potvrdil v testech rybářské TV, kde bylo dosaženo délky hodů více než 150m!!!

Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Všichni dobře znáte pruty Sportex Catapult Carp CS-3. A vím, že každý, kdo tento prut vlastní, je s ním maximálně spokojen. Ale! Přišlo něco, na co se dlouho čekalo, a to něco je nová generace prutů SPORTEX CATAPLUT CARP CS-4. To, co bylo super, je nyní ještě lepší, lehčí, rychlejší a silnější. A věřte mi, vím, co píšu - je to TOPKA 😊
Sportex Invictus 3,6m 3,25lbs

Sportex Invictus 3,6m 3,25lbs

Pruty Invictus jsem už měl možnost testovat a jak sami už víte, byl jsem s nimi maximálně spokojen. Zda to byl model ve 3 lbs verzi nebo model na daleké hody 3,9m a 3,75lbs. Teď se mi dostal do rukou prut Invictus v délce 3,6m a vrhací zátěži 3,25lbs.
Feeder pruty - Jardo Haššo mistr a vícemistr LRU Feeder

Feeder pruty - Jardo Haššo mistr a vícemistr LRU Feeder

Pruty Sportex používám jako závodník už roky a jsem neskutečně spokojený jak s kvalitou, tak velkou lehkostí a pevným blankem. Jsou určené do všech lokalit jak na stojaté, tak na tekoucí vodě, jen je potřeba vybrat si správný model na danou lokalitu.
Sportex Invictus 3,9m 3,75lbs - elegance a síla

Sportex Invictus 3,9m 3,75lbs - elegance a síla

Dalším v pořadí testovaných prutů byl kaprový prut Sportex Invictus v délce 3,9m a 3,75lb. Každý kdo si kupuje prut, se dívá nejen na jeho vlastnosti, co se funkčnosti týče, ale určitě i na to, jak ho prut zaujme také po estetické stránce.
Sportex Invictus 3,6m 3lbs (recenze)

Sportex Invictus 3,6m 3lbs (recenze)

Na prut Sportex Invictus 3,6m 3lbs jsem se opravdu těšil. Měl jsem možnost vyzkoušet jeho většího bratra v délce 3,9m a 3,75lbs, se kterým jsem byl velmi spokojen.