Doprava

Doprava a platba
Platební podmínky a doprava pro rybářský e-shop www.SPORTSrybareni.cz  (rybářský internetový on line shop):
4.1. Ceny uvedené na e-shopu  www.SPORTSrybareni.cz  jsou platné ode dne jejich zveřejnění a pozbývají platnosti dnem aktualizace a zveřejněním nových cen.
4.2. Všechny ceny výrobků online shopu jsou uvedeny s DPH.
4.3. Zboží bude odeslán formou dobírky, prostřednictvím UPS, České pošty. Po předchozí dohodě je možný odběr na předfakturu. V takovém případě bude zboží odesláno zákazníkovi po uhrazení zálohové faktury na účet prodávajícího.
4.4. Při zasílání zboží na dobírku bude objednané zboží odeslán na adresu uvedenou kupujícím a ten ji zaplatí až při jeho převzetí.
4.5. DOPRAVA ZBOŽÍ:

MALOOBCHODNÍ odběr: ČESKÁ A SLOVENSKÁ REPUBLIKA  
Kurýr - bude kupujícímu zboží doručeno během 2-3 pracovních dnů (od vyexpedování). Kurýr Vám zboží doručí přímo k Vám. V případě nadrozměrných zásilek nad 30kg je paušální poplatek sjednán individuálně telefonicky s kupujícím. 
Objednávka v hodnotě s DPH: Poštovné s DPH poznámka:
nad 1500 Kč balík do 15 kg: ZDARMA Balík nad 15kg: 187 Kč
od 0 - 1500 Kč do 15 kg: 130 Kč Balík nad 15kg: 187 Kč

Po dohodě se zákazníkem umíme zajistit i jinou formu dodávky zboží.

Spolu se zbožím je kupujícímu doručena i faktura (daňový doklad), která může sloužit v některých případech zároveň i jako záruční list.

Osobní odběr neposkytujeme. Adresa sídla a provozu není odběrným místem. Děkujeme za pochopení.

----------------------------------------------------------------

VELKOOBCHODNÍ odběr ČESKÁ A SLOVENSKÁ REPUBLIKA:

v případě posílání zboží prostřednictvím kurýra bude kupujícímu zboží doručeno během 2-3 pracovních dnů (od vyexpedování). Kurýr Vám zboží doručí přímo k Vám. V případě nadrozměrných zásilek nad 15kg je paušální poplatek sjednán individuálně telefonicky s kupujícím.

K ceně zboží mu bude připočten paušální poplatek ve výši:

objednávka v hodnotě bez DPH: Poštovné bez DPH poznámka:
nad 4770 balík do 15 kg: ZDARMA nad 15kg individuálne
od 0 - 4770 do 15 kg: 160 Kč nad 15 kg individuálne

Dnes vám predstavujeme

Novinka: Baterky s náklady na nabíjecí cyklus 0,16 €

Novinka: Baterky s náklady na nabíjecí cyklus 0,16 €

V naší nabídce naleznete lithiové baterie Perfektium a lithium-železofosfátové akumulátory LiFePO4 s náklady 0,16€ na nabíjecí cyklus. Skladem, odesíláme ihned.
Letní kolekce oblečení GEOFF Anderson

Letní kolekce oblečení GEOFF Anderson

Oblíbená značka outdoorového oblečení GEOFF Anderson vás v létě zaodeje do špičkových novinek. Lehké a odolné kalhoty a šortky Roxxo, prodyšné košile Zulo 2 s dlouhými/krátkými rukávy a kalhoty ZipZone2 odolné  bodnutí hmyzu s odnímatelnou dolní částí naleznete již v prodeji.
 
Tip měsíce: Polarizační brýle Expert

Tip měsíce: Polarizační brýle Expert

Polarizační sluneční brýle EXPERT můžete používat při rybolovu, řízení, na toulkách přírodou, při jízdě na kole... Zajistí profesionální ochranu vašich očí. K brýlím Expert tvrdé pouzdro s karabinou a čistící hadřík zdarma.
Competition Carp CS-4 - najobľúbenejší kaprový prút s 10 ročnou zárukou

Competition Carp CS-4 - najobľúbenejší kaprový prút s 10 ročnou zárukou

Competition Carp CS-4 - nejoblíbenější kaprový prut s 10 letou zárukou

Kaprové prury Competition CS-4: ucelená řada kaprových prutů s 10 letou zárukou od 3249Kč s testem v dohodoch 157m. V nabídce naleznete 2 dílné a 3 dílné kaprové pruty, Breakout pruty - jediné teleskopické pruty s 10 letou zárukou, Stalker pruty a Spod pruty.

Většina prutů má velké nahazovací první očko 50mm (SIC) a také velké koncové očko 16mm což je výborné pro daleké hody. Kvalitní blank ve spojení s velkými kvalitními SIC očky předurčuje kaprové pruty Competition i na daleké hody. Tento předpoklad se také potvrdil v testech rybářské TV, kde bylo dosaženo délky hodů více než 150m!!!

Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Všichni dobře znáte pruty Sportex Catapult Carp CS-3. A vím, že každý, kdo tento prut vlastní, je s ním maximálně spokojen. Ale! Přišlo něco, na co se dlouho čekalo, a to něco je nová generace prutů SPORTEX CATAPLUT CARP CS-4. To, co bylo super, je nyní ještě lepší, lehčí, rychlejší a silnější. A věřte mi, vím, co píšu - je to TOPKA 😊
Sportex Invictus 3,6m 3,25lbs

Sportex Invictus 3,6m 3,25lbs

Pruty Invictus jsem už měl možnost testovat a jak sami už víte, byl jsem s nimi maximálně spokojen. Zda to byl model ve 3 lbs verzi nebo model na daleké hody 3,9m a 3,75lbs. Teď se mi dostal do rukou prut Invictus v délce 3,6m a vrhací zátěži 3,25lbs.