O spoločnosti

Velkoobchod SPORTS s.r.o.


Velkoobchod s rybářskými a sportovními potřebami SPORTS s.r.o. byl založen v roce 1999. Směrování společnosti již od jejího založení se orientovalo ke všemu, co souvisí s vodou (rybolov, ryby, rybářské potřeby, vodní turistika, potápění). Velkoobchod SPORTS zajišťuje dovoz kvalitního rybářského nářadí (rybářské pruty a udice, rybářské navijáky, sonary, navigační přístroje, GPS, nafukovací čluny, elektromotory, boilies, rybářské pomůcky, signalizátory, feeder a přívlačové pomůcky) světoznámých značek na Slovensko a do Čech. Poskytuje odborné poradenství pro rybářské prodejny (rybářské potřeby), organizuje a účastní se rybářských veletrhů a výstav, pořádá několik rybářských závodů a soutěží a samozřejmě podporuje mladé talenty v jejich zálibě, a to ve sportovním rybolovu. Společnost SPORTS s.r.o. poskytuje také platformu pro vysílání relace Rybářská Televize, ve které rybáři najdou aktuality o postřezích, nápadech či úlovcích  rybářů z rybářských revírů celého Slovenska. Kvalitu příspěvků okoření i nejlepší slovenský testeři a závodníci či odborné reportáže od servisních techniků a specialistů.
 
 
 

Poznejte sortiment společnosti SPORTS s.r.o.

Sonary, GPS, radary

Společnost SPORTS s.r.o. zahájila svou činnost spoluprací se světoznámými firmami Eagle Electronics a Lowrance Electronics, Inc., jejichž nosným programem jsou sonary,  GPS, ruční GPS a navigační silniční přístroje. Volba těchto značek byla na základě dlouhodobé osobní zkušenosti ještě před založením společnosti.

 
Čluny a lodě

Dalším sortimentem ve společnosti SPORTS jsou nafukovací čluny ALBASTAR. Jsou vyrobeny z vícevrstvého materiálu sestávajícího z tkané syntetické osnovy (polyester) s oboustranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Použité materiály zajišťují vysokou elasticitu, což je velmi podstatné pro nafukovací čluny při skládání a rozkládání člunu, zvláště při nízkých teplotách. Nafukovací čluny jsou vybaveny pevnými lavičkami a pevnou podlahou pro ty nejnáročnější podmínky, vyznačující se stabilitou, jednoduchostí a dlouhou životností. Jsou vhodné k rybolovu, vodní turistiku, rekreaci a k pracovnímu využití ve sladké i slané vodě.


Lodní motory a elektromotory

Se sortimentem sonarů, člunů a lodí úzce souvisí lodní motory a elektromotory. Proto se nabídka společnosti rychle rozšířila o lodní elektromotory RHINO. Spolehlivé, vysoce výkonné lodní elektromotory v sedmi výkonnostních řadách poskytují maximální pohodu při plavbě, ideální jsou pro rybáře k rybolovu a pro rekreační účely (vodní turistika a odpočinek). Vyznačují se vysokou kvalitou provedení, snadnou ovladatelností a nízkou spotřebou.


Rybářská výstroj a rybářské potřeby

Požadavky zákazníků (rybářů) na rybářskou výstroj a rybářské potřeby byly hnacím motorem pro rozšíření sortimentu o rybářské pruty (pruty), navijáky, bivaky, atd. Rybářům určitě není třeba představovat značky, jako jsou ALBASTAR, SPORTEX, Salmo, Zebco, Browning, Quantum, Black Cat, Relax. Německá firma SPORTEX GmbH & Co. je asi jedinou značkou, která má výrobní závod pro rybářské pruty  v Evropě. Výrobní technologie SPORTEX-u ve spojení s novým složením materiálu byla zhotovována kontinuálně. Ukončen vývoj "HT Crosswinding", trojrozměrně síťovaných zatkaným CF křížových pásů, určuje pruty SPORTEX za rybářské pruty absolutní TOP kvality. Jsou stavěné na extrémní zatížení, včetně mořského rybolovu.
 

Mezi TOP výrobky z hlediska poměru kvalita / cena v Evropě patří výrobky Tandem Baits - kompletní kaprový program, ucelený sortiment všeho, co kaprař potřebuje - krmiva, boilies, mixy, dipy, atraktory, lehátka, bivaky ... Krmiva Tandem Baits jsou postaveny na anglických recepturách. Sortiment největšího výrobce produktů, určených k lovu kaprů ve východní Evropě, je zárukou astronomické úspěšnosti - více než 80% chycených kaprů v Polsku je chycených právě na Tandem Baits. Nástrahy, které Vás překvapí nejen cenou, ale i kvalitou.

 
Outdoor oblečení a obuv

Celé směřování firmy je orientované na lidi, kteří mají rádi vodu, pohyb, přírodu, hory, turistiku, ale i myslivost. Tito lidé dokáží ocenit pohodu v obtížných klimatických podmínkách, ať už na "vodě" nebo na "suchu". To byl hlavní důvod o doplnění sortimentu o membránové oblečení Geoff Anderson, pocházející z Dánska. Naši zákazníci kladou vysoké nároky na nepromokavost, izolační vlastnosti, mechanickou odolnost, volnost pohybu a paropropustnost. Díky nastavenému vysokému standardu, svým vlastnostem a kvalitě, výrobky Geoff Anderson v krátké době pronikli do všech oblastí outdoor aktivit. Na základě doporučení firmy Geoff Anderson se nabídka outdoor doplňků rozšířila o kvalitní švédskou paropropustnou, nepromokavou, membránovou obuv GRANINGE. Graninge je severská outdoorová značka, jejíž odbornost v navrhování pohodlné a funkční obuvi pochází z 19. století. V té době byly kladeny požadavky na pevnou pracovní obuv a boty, hlavně pro dřevorubce. Dnes tato firma vyrábí pro moderní aktivní lidi, kteří si cení top kvalitu a excelentní funkčnost.

Výhody pro naše maloobchodní partnery:

1) vysoké slevy z doporučených maloobchodních cen
2) silná marketingová podpora našich značek
3) profesionální přístup k zákazníkovi
4) jsme jediný rybářský velkoobchod - (minimálně na Slovensku) s kompletní nabídkou pro rybáře - zastoupení světových značek
5) produktové videa k velké části produktů
6) 3D animace produktů
7) pravidelné exporty pro účetní software přesně podle vašich požadavků (1 x za 24 hodin, doporučujeme v noci)
8) profesionální zpracované podklady pro váš e-shop ve formě přístupu k našemu ftp, nebo Link na datové zdroje produktů
 9) vlastní rybářská televize s postupným nástupem do vysílání i v regionálních televizích v současnosti rozšířeném žilinském a trnavském kraji
10) vlastní servis výrobků s přístupem k originálnímu náhradnímu dílu
11) nadstandart v oblasti komunikace a celkové empatie
12) 24 hodinová záruka pro logistiku a dopravu:
Společnost Sports garantuje dodání v následujícím pracovním dni v případě: Objednávka je do Sportsu doručena nejpozději do 10.30 hod, pozdější doručené objednávky mohou být doručeny po dohodě s vedoucím expedicí.
13) VIP zákaznicky program s nadstandardními podmínkami

Dnes vám predstavujeme

Novinka: Baterky s náklady na nabíjecí cyklus 0,16 €

Novinka: Baterky s náklady na nabíjecí cyklus 0,16 €

V naší nabídce naleznete lithiové baterie Perfektium a lithium-železofosfátové akumulátory LiFePO4 s náklady 0,16€ na nabíjecí cyklus. Skladem, odesíláme ihned.
Letní kolekce oblečení GEOFF Anderson

Letní kolekce oblečení GEOFF Anderson

Oblíbená značka outdoorového oblečení GEOFF Anderson vás v létě zaodeje do špičkových novinek. Lehké a odolné kalhoty a šortky Roxxo, prodyšné košile Zulo 2 s dlouhými/krátkými rukávy a kalhoty ZipZone2 odolné  bodnutí hmyzu s odnímatelnou dolní částí naleznete již v prodeji.
 
Tip měsíce: Polarizační brýle Expert

Tip měsíce: Polarizační brýle Expert

Polarizační sluneční brýle EXPERT můžete používat při rybolovu, řízení, na toulkách přírodou, při jízdě na kole... Zajistí profesionální ochranu vašich očí. K brýlím Expert tvrdé pouzdro s karabinou a čistící hadřík zdarma.
Competition Carp CS-4 - najobľúbenejší kaprový prút s 10 ročnou zárukou

Competition Carp CS-4 - najobľúbenejší kaprový prút s 10 ročnou zárukou

Competition Carp CS-4 - nejoblíbenější kaprový prut s 10 letou zárukou

Kaprové prury Competition CS-4: ucelená řada kaprových prutů s 10 letou zárukou od 3249Kč s testem v dohodoch 157m. V nabídce naleznete 2 dílné a 3 dílné kaprové pruty, Breakout pruty - jediné teleskopické pruty s 10 letou zárukou, Stalker pruty a Spod pruty.

Většina prutů má velké nahazovací první očko 50mm (SIC) a také velké koncové očko 16mm což je výborné pro daleké hody. Kvalitní blank ve spojení s velkými kvalitními SIC očky předurčuje kaprové pruty Competition i na daleké hody. Tento předpoklad se také potvrdil v testech rybářské TV, kde bylo dosaženo délky hodů více než 150m!!!

Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Všichni dobře znáte pruty Sportex Catapult Carp CS-3. A vím, že každý, kdo tento prut vlastní, je s ním maximálně spokojen. Ale! Přišlo něco, na co se dlouho čekalo, a to něco je nová generace prutů SPORTEX CATAPLUT CARP CS-4. To, co bylo super, je nyní ještě lepší, lehčí, rychlejší a silnější. A věřte mi, vím, co píšu - je to TOPKA 😊
Sportex Invictus 3,6m 3,25lbs

Sportex Invictus 3,6m 3,25lbs

Pruty Invictus jsem už měl možnost testovat a jak sami už víte, byl jsem s nimi maximálně spokojen. Zda to byl model ve 3 lbs verzi nebo model na daleké hody 3,9m a 3,75lbs. Teď se mi dostal do rukou prut Invictus v délce 3,6m a vrhací zátěži 3,25lbs.