O spoločnosti

Velkoobchod SPORTS s.r.o.


Velkoobchod s rybářskými a sportovními potřebami SPORTS s.r.o. byl založen v roce 1999. Směrování společnosti již od jejího založení se orientovalo ke všemu, co souvisí s vodou (rybolov, ryby, rybářské potřeby, vodní turistika, potápění). Velkoobchod SPORTS zajišťuje dovoz kvalitního rybářského nářadí (rybářské pruty a udice, rybářské navijáky, sonary, navigační přístroje, GPS, nafukovací čluny, elektromotory, boilies, rybářské pomůcky, signalizátory, feeder a přívlačové pomůcky) světoznámých značek na Slovensko a do Čech. Poskytuje odborné poradenství pro rybářské prodejny (rybářské potřeby), organizuje a účastní se rybářských veletrhů a výstav, pořádá několik rybářských závodů a soutěží a samozřejmě podporuje mladé talenty v jejich zálibě, a to ve sportovním rybolovu. Společnost SPORTS s.r.o. poskytuje také platformu pro vysílání relace Rybářská Televize, ve které rybáři najdou aktuality o postřezích, nápadech či úlovcích  rybářů z rybářských revírů celého Slovenska. Kvalitu příspěvků okoření i nejlepší slovenský testeři a závodníci či odborné reportáže od servisních techniků a specialistů.
 
 
 

Poznejte sortiment společnosti SPORTS s.r.o.

Sonary, GPS, radary

Společnost SPORTS s.r.o. zahájila svou činnost spoluprací se světoznámými firmami Eagle Electronics a Lowrance Electronics, Inc., jejichž nosným programem jsou sonary,  GPS, ruční GPS a navigační silniční přístroje. Volba těchto značek byla na základě dlouhodobé osobní zkušenosti ještě před založením společnosti.

 
Čluny a lodě

Dalším sortimentem ve společnosti SPORTS jsou nafukovací čluny ALBASTAR. Jsou vyrobeny z vícevrstvého materiálu sestávajícího z tkané syntetické osnovy (polyester) s oboustranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Použité materiály zajišťují vysokou elasticitu, což je velmi podstatné pro nafukovací čluny při skládání a rozkládání člunu, zvláště při nízkých teplotách. Nafukovací čluny jsou vybaveny pevnými lavičkami a pevnou podlahou pro ty nejnáročnější podmínky, vyznačující se stabilitou, jednoduchostí a dlouhou životností. Jsou vhodné k rybolovu, vodní turistiku, rekreaci a k pracovnímu využití ve sladké i slané vodě.


Lodní motory a elektromotory

Se sortimentem sonarů, člunů a lodí úzce souvisí lodní motory a elektromotory. Proto se nabídka společnosti rychle rozšířila o lodní elektromotory RHINO. Spolehlivé, vysoce výkonné lodní elektromotory v sedmi výkonnostních řadách poskytují maximální pohodu při plavbě, ideální jsou pro rybáře k rybolovu a pro rekreační účely (vodní turistika a odpočinek). Vyznačují se vysokou kvalitou provedení, snadnou ovladatelností a nízkou spotřebou.


Rybářská výstroj a rybářské potřeby

Požadavky zákazníků (rybářů) na rybářskou výstroj a rybářské potřeby byly hnacím motorem pro rozšíření sortimentu o rybářské pruty (pruty), navijáky, bivaky, atd. Rybářům určitě není třeba představovat značky, jako jsou ALBASTAR, SPORTEX, Salmo, Zebco, Browning, Quantum, Black Cat, Relax. Německá firma SPORTEX GmbH & Co. je asi jedinou značkou, která má výrobní závod pro rybářské pruty  v Evropě. Výrobní technologie SPORTEX-u ve spojení s novým složením materiálu byla zhotovována kontinuálně. Ukončen vývoj "HT Crosswinding", trojrozměrně síťovaných zatkaným CF křížových pásů, určuje pruty SPORTEX za rybářské pruty absolutní TOP kvality. Jsou stavěné na extrémní zatížení, včetně mořského rybolovu.
 

Mezi TOP výrobky z hlediska poměru kvalita / cena v Evropě patří výrobky Tandem Baits - kompletní kaprový program, ucelený sortiment všeho, co kaprař potřebuje - krmiva, boilies, mixy, dipy, atraktory, lehátka, bivaky ... Krmiva Tandem Baits jsou postaveny na anglických recepturách. Sortiment největšího výrobce produktů, určených k lovu kaprů ve východní Evropě, je zárukou astronomické úspěšnosti - více než 80% chycených kaprů v Polsku je chycených právě na Tandem Baits. Nástrahy, které Vás překvapí nejen cenou, ale i kvalitou.

 
Outdoor oblečení a obuv

Celé směřování firmy je orientované na lidi, kteří mají rádi vodu, pohyb, přírodu, hory, turistiku, ale i myslivost. Tito lidé dokáží ocenit pohodu v obtížných klimatických podmínkách, ať už na "vodě" nebo na "suchu". To byl hlavní důvod o doplnění sortimentu o membránové oblečení Geoff Anderson, pocházející z Dánska. Naši zákazníci kladou vysoké nároky na nepromokavost, izolační vlastnosti, mechanickou odolnost, volnost pohybu a paropropustnost. Díky nastavenému vysokému standardu, svým vlastnostem a kvalitě, výrobky Geoff Anderson v krátké době pronikli do všech oblastí outdoor aktivit. Na základě doporučení firmy Geoff Anderson se nabídka outdoor doplňků rozšířila o kvalitní švédskou paropropustnou, nepromokavou, membránovou obuv GRANINGE. Graninge je severská outdoorová značka, jejíž odbornost v navrhování pohodlné a funkční obuvi pochází z 19. století. V té době byly kladeny požadavky na pevnou pracovní obuv a boty, hlavně pro dřevorubce. Dnes tato firma vyrábí pro moderní aktivní lidi, kteří si cení top kvalitu a excelentní funkčnost.

Výhody pro naše maloobchodní partnery:

1) vysoké slevy z doporučených maloobchodních cen
2) silná marketingová podpora našich značek
3) profesionální přístup k zákazníkovi
4) jsme jediný rybářský velkoobchod - (minimálně na Slovensku) s kompletní nabídkou pro rybáře - zastoupení světových značek
5) produktové videa k velké části produktů
6) 3D animace produktů
7) pravidelné exporty pro účetní software přesně podle vašich požadavků (1 x za 24 hodin, doporučujeme v noci)
8) profesionální zpracované podklady pro váš e-shop ve formě přístupu k našemu ftp, nebo Link na datové zdroje produktů
 9) vlastní rybářská televize s postupným nástupem do vysílání i v regionálních televizích v současnosti rozšířeném žilinském a trnavském kraji
10) vlastní servis výrobků s přístupem k originálnímu náhradnímu dílu
11) nadstandart v oblasti komunikace a celkové empatie
12) 24 hodinová záruka pro logistiku a dopravu:
Společnost Sports garantuje dodání v následujícím pracovním dni v případě: Objednávka je do Sportsu doručena nejpozději do 10.30 hod, pozdější doručené objednávky mohou být doručeny po dohodě s vedoucím expedicí.
13) VIP zákaznicky program s nadstandardními podmínkami

Dnes vám predstavujeme

Zimní feeder s Romanem a Jardem (1)

Zimní feeder s Romanem a Jardem (1)

V sérii feeder dílů o rybolovu na studené vodě se vybereme za slovenskými rybami s fídristem Jardem Haššem a moderátorem České Televize Romanem Svobodou. V úvodní části se dozvíte, jaké nástrahy jsou ideální pro lov ryb způsobem (method) feeder ve studené vodě.
Rybáři, nenechte si utéct Den FISHMAX & SPORTEX

Rybáři, nenechte si utéct Den FISHMAX & SPORTEX

FishMax a Sportex připravili pro všechny nadšené rybáře Den FISHMAX & SPORTEX. Oslava rybaření spojená se závody v nahazování s cenami za 35 000Kč se uskuteční v sobotu 13. dubna 2024 na koupališti Albatros v Ostrožské Nové Vsi (okres Uherské Hradište).
Stáhněte si nový katalog Sportex 2024

Stáhněte si nový katalog Sportex 2024

Pozor, fanoušci Sportexu, v prodeji jsou už novinky pro sezónu 2024. Vysněné pruty si z nich vyberou nejen kapraři, feederisté ale i milovníci lovu dravých ryb. Prozkoumejte nabídku prutů Sportex 2024 v největším katalogu technických parametrů rybářských prutů s QR kódy - odkazy na videa. Katalog si můžete také zdarma stáhnout.
Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Všichni dobře znáte pruty Sportex Catapult Carp CS-3. A vím, že každý, kdo tento prut vlastní, je s ním maximálně spokojen. Ale! Přišlo něco, na co se dlouho čekalo, a to něco je nová generace prutů SPORTEX CATAPLUT CARP CS-4. To, co bylo super, je nyní ještě lepší, lehčí, rychlejší a silnější. A věřte mi, vím, co píšu - je to TOPKA 😊
Feeder pruty Sportex Xclusive Feeder RS-2 Heavy Distance

Feeder pruty Sportex Xclusive Feeder RS-2 Heavy Distance

Chcete nahazovat z feederového prutu na vzdálenost delší než 150 metrů? Troufáte si na největší ryby? Pak je to prut, který musíte mít ve své výbavě. SPORTEX XCLUSIVE RS-2 HEAVY Distance. Již jeho název napovídá, že se jedná o prut pro nejtěžší situace a pro největší extrémy.

Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 Breakout

Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 Breakout

V roce 2023 mě neuvěřitelně překvapil prut SPORTEX Competition BREAKOUT CS-4. Rok 2024 nám však přinesl novinku v podobě prutu Competition BREAKOUT CS-5. A řeknu vám, že změny, které byly na prutu provedeny, ho posunuly zase o krok dopředu. Jedná se o prut, který je poloteleskopický. To znamená, že spodní část je teleskopická. Prut je navržen tak, aby měl co nejmenší přepravní rozměry.