O spoločnosti

Velkoobchod SPORTS s.r.o.


Velkoobchod s rybářskými a sportovními potřebami SPORTS s.r.o. byl založen v roce 1999. Směrování společnosti již od jejího založení se orientovalo ke všemu, co souvisí s vodou (rybolov, ryby, rybářské potřeby, vodní turistika, potápění). Velkoobchod SPORTS zajišťuje dovoz kvalitního rybářského nářadí (rybářské pruty a udice, rybářské navijáky, sonary, navigační přístroje, GPS, nafukovací čluny, elektromotory, boilies, rybářské pomůcky, signalizátory, feeder a přívlačové pomůcky) světoznámých značek na Slovensko a do Čech. Poskytuje odborné poradenství pro rybářské prodejny (rybářské potřeby), organizuje a účastní se rybářských veletrhů a výstav, pořádá několik rybářských závodů a soutěží a samozřejmě podporuje mladé talenty v jejich zálibě, a to ve sportovním rybolovu. Společnost SPORTS s.r.o. poskytuje také platformu pro vysílání relace Rybářská Televize, ve které rybáři najdou aktuality o postřezích, nápadech či úlovcích  rybářů z rybářských revírů celého Slovenska. Kvalitu příspěvků okoření i nejlepší slovenský testeři a závodníci či odborné reportáže od servisních techniků a specialistů.
 
 
 

Poznejte sortiment společnosti SPORTS s.r.o.

Sonary, GPS, radary

Společnost SPORTS s.r.o. zahájila svou činnost spoluprací se světoznámými firmami Eagle Electronics a Lowrance Electronics, Inc., jejichž nosným programem jsou sonary,  GPS, ruční GPS a navigační silniční přístroje. Volba těchto značek byla na základě dlouhodobé osobní zkušenosti ještě před založením společnosti.

 
Čluny a lodě

Dalším sortimentem ve společnosti SPORTS jsou nafukovací čluny ALBASTAR. Jsou vyrobeny z vícevrstvého materiálu sestávajícího z tkané syntetické osnovy (polyester) s oboustranným polyvinylchloridným pokrytím s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Použité materiály zajišťují vysokou elasticitu, což je velmi podstatné pro nafukovací čluny při skládání a rozkládání člunu, zvláště při nízkých teplotách. Nafukovací čluny jsou vybaveny pevnými lavičkami a pevnou podlahou pro ty nejnáročnější podmínky, vyznačující se stabilitou, jednoduchostí a dlouhou životností. Jsou vhodné k rybolovu, vodní turistiku, rekreaci a k pracovnímu využití ve sladké i slané vodě.


Lodní motory a elektromotory

Se sortimentem sonarů, člunů a lodí úzce souvisí lodní motory a elektromotory. Proto se nabídka společnosti rychle rozšířila o lodní elektromotory RHINO. Spolehlivé, vysoce výkonné lodní elektromotory v sedmi výkonnostních řadách poskytují maximální pohodu při plavbě, ideální jsou pro rybáře k rybolovu a pro rekreační účely (vodní turistika a odpočinek). Vyznačují se vysokou kvalitou provedení, snadnou ovladatelností a nízkou spotřebou.


Rybářská výstroj a rybářské potřeby

Požadavky zákazníků (rybářů) na rybářskou výstroj a rybářské potřeby byly hnacím motorem pro rozšíření sortimentu o rybářské pruty (pruty), navijáky, bivaky, atd. Rybářům určitě není třeba představovat značky, jako jsou ALBASTAR, SPORTEX, Salmo, Zebco, Browning, Quantum, Black Cat, Relax. Německá firma SPORTEX GmbH & Co. je asi jedinou značkou, která má výrobní závod pro rybářské pruty  v Evropě. Výrobní technologie SPORTEX-u ve spojení s novým složením materiálu byla zhotovována kontinuálně. Ukončen vývoj "HT Crosswinding", trojrozměrně síťovaných zatkaným CF křížových pásů, určuje pruty SPORTEX za rybářské pruty absolutní TOP kvality. Jsou stavěné na extrémní zatížení, včetně mořského rybolovu.
 

Mezi TOP výrobky z hlediska poměru kvalita / cena v Evropě patří výrobky Tandem Baits - kompletní kaprový program, ucelený sortiment všeho, co kaprař potřebuje - krmiva, boilies, mixy, dipy, atraktory, lehátka, bivaky ... Krmiva Tandem Baits jsou postaveny na anglických recepturách. Sortiment největšího výrobce produktů, určených k lovu kaprů ve východní Evropě, je zárukou astronomické úspěšnosti - více než 80% chycených kaprů v Polsku je chycených právě na Tandem Baits. Nástrahy, které Vás překvapí nejen cenou, ale i kvalitou.

 
Outdoor oblečení a obuv

Celé směřování firmy je orientované na lidi, kteří mají rádi vodu, pohyb, přírodu, hory, turistiku, ale i myslivost. Tito lidé dokáží ocenit pohodu v obtížných klimatických podmínkách, ať už na "vodě" nebo na "suchu". To byl hlavní důvod o doplnění sortimentu o membránové oblečení Geoff Anderson, pocházející z Dánska. Naši zákazníci kladou vysoké nároky na nepromokavost, izolační vlastnosti, mechanickou odolnost, volnost pohybu a paropropustnost. Díky nastavenému vysokému standardu, svým vlastnostem a kvalitě, výrobky Geoff Anderson v krátké době pronikli do všech oblastí outdoor aktivit. Na základě doporučení firmy Geoff Anderson se nabídka outdoor doplňků rozšířila o kvalitní švédskou paropropustnou, nepromokavou, membránovou obuv GRANINGE. Graninge je severská outdoorová značka, jejíž odbornost v navrhování pohodlné a funkční obuvi pochází z 19. století. V té době byly kladeny požadavky na pevnou pracovní obuv a boty, hlavně pro dřevorubce. Dnes tato firma vyrábí pro moderní aktivní lidi, kteří si cení top kvalitu a excelentní funkčnost.

Výhody pro naše maloobchodní partnery:

1) vysoké slevy z doporučených maloobchodních cen
2) silná marketingová podpora našich značek
3) profesionální přístup k zákazníkovi
4) jsme jediný rybářský velkoobchod - (minimálně na Slovensku) s kompletní nabídkou pro rybáře - zastoupení světových značek
5) produktové videa k velké části produktů
6) 3D animace produktů
7) pravidelné exporty pro účetní software přesně podle vašich požadavků (1 x za 24 hodin, doporučujeme v noci)
8) profesionální zpracované podklady pro váš e-shop ve formě přístupu k našemu ftp, nebo Link na datové zdroje produktů
 9) vlastní rybářská televize s postupným nástupem do vysílání i v regionálních televizích v současnosti rozšířeném žilinském a trnavském kraji
10) vlastní servis výrobků s přístupem k originálnímu náhradnímu dílu
11) nadstandart v oblasti komunikace a celkové empatie
12) 24 hodinová záruka pro logistiku a dopravu:
Společnost Sports garantuje dodání v následujícím pracovním dni v případě: Objednávka je do Sportsu doručena nejpozději do 10.30 hod, pozdější doručené objednávky mohou být doručeny po dohodě s vedoucím expedicí.
13) VIP zákaznicky program s nadstandardními podmínkami

Dnes vám predstavujeme

Nepromokavá bunda GEOFF Anderson WS7 (recenze)

Nepromokavá bunda GEOFF Anderson WS7 (recenze)

Nepromokavé rybářské bundy patří k nejdůležitějším prvkům rybářské výbavy. Na bundu se musíte absolutně spolehnout, musí vás ochránit ve větru, před vydatným deštěm, nebo zahřát v chladném počasí a zároveň vám poskytnout dostatek úložného prostoru pro doplňky na muškaření nebo vláčku. V neposlední řadě oceníte i atraktivní design. Bundy Geoff Anderson patří již řadu let k tomu nejlepšímu co lze v oblasti rybářského a outdoor vybavení najít a tak jsem vsadila na jistotu - Geoff Anderson WS7!

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (2) Co dělat, pokud ryby neberou

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (2) Co dělat, pokud ryby neberou

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu.Ve druhé části se dozvíte, co je třeba udělat, pokud vám ryby přestaly brát. Tuto situaci můžete otočit ve svůj prospěch a Jardo vám prozradí jak.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (5) Dobré rady na závěr

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (5) Dobré rady na závěr

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. V závěrečné části shrneme to nejdůležitější a nabídneme několik dobrých rad od mistra Slovenska ve feederu, Jarda Hašše.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (4) Druhý náhod bez záběru? Nutná změna

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (4) Druhý náhod bez záběru? Nutná změna

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. Ve čtvrté části ukážeme, jak změnit taktiku lovu, pokud druhý náhod zůstal bez záběru. Jardo má řešení.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (3) Kde se skrývají velké ryby

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (3) Kde se skrývají velké ryby

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. Ve třetí části se dozvíte, kam je třeba nahodit, abyste ulovili velkou rybu a eliminovali záběry malých ryb.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (1)

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (1)

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Víte, jak lovit kapry „pod břehem“? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. Začínáme.