OZNÁMENÍ:

Milí zákazníci, přijetím opatření vyplývajících z aktuální situace, budeme od 16. března fungovat v dočasně omezeném režimu:

  • v zájmu ochrany zdraví vás a našich zaměstnanců je sklad Sports s.r.o. zavřený pro veřejnost od 16. března až do 31. března (nebo do odvolání),
     
  • vaše objednávky vyřizujeme a odesíláme každý den výhradně kurýrem. Pokud zvolíte jiný způsob doručení, automaticky bude vaše zásilka předána kurýrovi, který vám ji doručí přímo na zadanou dodací adresu.
     
  • Akceptujeme výhradně způsob platby: Platba převodem (předem na náš bankovní účet), Platba kartou, při platbě způsobem Dobírka zaplatíte za zboží přímo kurýrovi při přebírání jedině platební kartou (kurýr hotovost nebere),
     

Současně Vás prosíme o trpělivost při doručování zásilek, z našeho skladu bude zboží odcházet každý den (tato frekvence odesílání zásilek se může změnit v závislosti na režimu kurýrů). Pevně věříme, že danou situaci společně zvládneme, abychom mohli co nejdříve spolupracovat v běžném režimu.

 

Rybářské lehátko FAITH 8 - nohou 220x103x38cm

Novinka

Extra velké lehátko s rozměrem 220x103x38cm s nosností až 145kg. Každá z osmi nohou je samostatně nastavitelná pro dokonalé přizpůsobení k terénu.

Výrobce:
FAITH
Obj. číslo:
625 720
Dostupnost:
sklad 2 ks
7 895,89 Kč 6 579,91 Kč
-+

Rybářské lehátko FAITH 8 - nohou 220x103x38cm

Extra velké lehátko s rozměrem 220x103x38cm s nosností až 145kg. Každá z osmi nohou je samostatně nastavitelná pro dokonalé přizpůsobení k terénu.


Rybásřké lehátko FaITH 8 - noh 220x103x38cm


Špičkové lehátko které nabízí dokonalý komfort a pomocí připojitelné přikrývky Vás udrží v teple během celého roku. Použitý flís je velmi příjemný a měkký na dotek. Ochranný lem zabraňuje úniku tepla a pomocí hrubých oboustranných zipů je odpínání a zapínání jednoduché a nezasekává se. Osm samostatně nastavitelných nohou zajistí dokonalou stabilitu v každém terénu. Kovový rám je dostatečně odolný a pevný s nosností až 145kg. Skládání a rozkládání je rychlé a pomocí popruhu na suchý zip ho sbalíte tak aby se Vám při transportu neroztváralo. Transportní rozměr je 82 x 103 x 40cm s hmotností 14kg.

Důvody ke koupi rybářského lehátka FaITH
- Velké a pohodlné
- 8 samostatně nastavitelných noh
- Připojitelná přikrývka
- Hrubé oboustranné zipy 10mm
- Pevný a odolný rám
- Nosnost 145kg
- Hmotnost 14kg
- Transportní rozměr 82 x 103 x 40cm

FaITH Carp Tackle
FaITH Carp Tackle je značka určena všem milovníkům lovu kaprů. FaITH přináší velmi kvalitní výrobky za rozumné ceny, takže jsou dostupné pro všechny. Pokud se rozhodnete pro lov kaprů a hledáte vybavení bez kompromisů za výbornou cenu, tak je tady pro Vás FaITH.

Fotogaléria k produktu Rybářské lehátko FAITH 8 - nohou 220x103x38cm