Set:Sportex Black Pearl GT-3 2,7m/60g+Shimano AEROBBC3+Climax silon

Špičkový přívlačový set ve kterém pro vás přinášíme prut SPORTEX Black Pearl GT-3 spolu s navijákem SHIMANO Aero BB C3000. Balení obsahuje silon Climax Max-mono 0,20mm/300m.

Výrobce:
SPORTS
Obj. číslo:
1 A0937
Dostupnost:
sklad 2 ks
5 772,94 Kč 4 819,50 Kč 4 810,79 Kč 4 016,25 Kč
-+

Set:Sportex Black Pearl GT-3 2,7m/60g+Shimano AEROBBC3+Climax silon

Špičkový přívlačový set ve kterém pro vás přinášíme prut SPORTEX Black Pearl GT-3 spolu s navijákem SHIMANO Aero BB C3000. Balení obsahuje silon Climax Max-mono 0,20mm/300m.

Set:Sportex Black Pearl GT-3 2,7m/60g+Shimano AEROBBC3+Climax silon

Přívlačové pruty SPORTEX Black Pearl GT-3 série která s sebou přináší moderní elegantní design, rychlost, sílu a citlivost. Akce prutů byla speciálně navržena pro lov predátorů.

Blank je vyroben z vysoce modulovaného Japonského uhlíku což zaručuje výborné vrhací vlastnosti a daleké hody i při tenkém blanku. Pruty jsou navíc velmi lehké, takže ani po celodenním lovení nebudete pociťovat únavu. Spodní část je zpevněna 4K uhlíkovou punčochou což vám dodá ještě větší sílu při zdolávání ryb.

Pruty SPORTEX Black Pearl GT-3 jsou osazeny tenkými SIC očky a pevným sedlem DPS nebo ECS (baitcast) navijáku. Dělená rukojeť je osazena kvalitním duplonem.

 

SPORTEX = garantovaná německá kvalita se zárukou 10let na blank!

 

Důvody ke koupi SPORTEX přívlačového prutu

 • 10 letá záruka na blank
 • top kvalita za dobrou cenu
 • zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
 • pruty v tenkém - moderním blanku
 • pruty jsou vhodné pro daleké a přesné hody
 • každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
 • dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
 • nadčasový design
 • pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne

 

Parametry - Přívlačový prut SPORTEX Black Pearl GT-3 270cm/60g

 • Délka: 270cm
 • Vrhací zátěž: 60g
 • Tolerance: 27-72g
 • Počet dílů: 2ks
 • Počet oček: 9ks
 • Transportní délka: 143cm
 • Hmotnost: 210g

 

Naviják Shimano Aero BB C3000

Naviják Shimano Aero BB je osazen přední brzdou a nabízí všestranné využití při lovu na plovák, přívlač nebo feeder. Designově je velmi pěkně zpracovaný a na prutu vypadá opravdu elegantně. Výborná kvalita která je dostupná i pro příležitostné rybáře kteří nechtějí investovat příliš mnoho peněz, ale i přesto disponuje anti-reverse zařízením na zdolávání ryb zadním navíjením. Nadšenci lovu na feeder ocení kulatý kovový klip na vlasec, který je ideální pro zaklipování při přesném nahazování.

Uvnitř navijáku Shimano Aero se ukrývají ty nejpokročilejší technologie jako například převody HAGANE a X-SHIP, které zaručují úžasnou plynulost a snadné otáčení kličkou. Převody HAGANE jsou vyráběny technologií kování za studena bez potřeby dalšího dodatečného obrábění. Díky tomu je zajištěna dlouhotrvající hladkost převodů, síla a dlouhá životnost navijáků. Běžná tlakově litá ozubená kolečka jsou méně odolná při velkém zatížení a často dochází k jejich poškození.

Technologie G FREE BODY byla vyvinuta tak, aby posunula těžiště navijáku blíže k prutu. Posunutím těžiště blíže k ruce rybáře pomáhá snižovat únavu rybáře, čímž zvyšuje pohodlí při nahazování.

Cívka navijáku AR-C je vyrobena z hliníku kovaného za studena pro lepší nahazování a vedení vlasce, také rukojeť se přišroubuje přímo do hlavního převodu pro dokonalou kontrolu při navíjení a bez jakékoli vůle.

 

Parametry - Naviják Shimano Aero BB C3000

 • Převod: 5:1
 • Maximální síla brzdy: 8,5kg / 19lb
 • Hmotnost: 240g / 8,5 oz
 • Kapacita cívky: 0,25mm - 210m / 0,30mm - 130m / 0,35mm - 100m
 • Návin na jedno otočení: 73cm
 • Délka kliky: 55mm
 • Počet ložisek: 3/1

 

Speciální přívlačový silon CLIMAX Max-Mono 300m / 0,20mm / 3,7kg

Přívlačový silon Climax Max-Mono je vyroben z nejkvalitnějšího polymeru který je speciálně vyráběn pro značku CLIMAX. Prémiová fluorokarbonová povrchová vrstva dodává odolnost proti oděru a má výborné výsledky při nahazování. Snížená roztažnost o 23% zaručí maximální kantrolu nad nástrahou a bleskově pocítíte i ten nejjemnější záběr. Výborná celková pevnost, tak jako pevnost v uzlu jsou nepřetržitě testovány a potvrzovány v laboratoři. Každý jeden centimetr musí být dokonale pevný, kulatý se stejným průměrem. Vlasec se nekroutí a po rozmotání je dokonale rovný což přidává další metry k vašim nadhozům.

 

Důvody ke koupi speciálního přívlačového silonu CLIMAX Max-Mono 300m / 0,20mm / 3,7kg

 • Přívlačový silon
 • 300m návin
 • Fluorokarbonová povrchová vrstva
 • Minimální roztažnost
 • Maximální pevnost
 • Odolný vůči oděru
 • Nekroutí se
 • Dálné hody
 • Testován v laboratoři

 

SPORTS – slovenský výrobce s dlouholetou tradicí:

Slovenský výrobce, dovozce a distributor renomovaných světových i vlastních značek od roku 1999. V současnosti rybáři očekávají od své výbavy mnohem více než kdy předtím.
Rozdíly mezi výrobky na trhu jsou často téměř nerozlišitelné na pohled, ale pro specializované rybolovné techniky je velkou výhodou naše spolupráce s výrobci ze Slovenska, Čech, Maďarska, Polska, Německa.
Jejich znalost místních poměrů, místních vod, zákonů a také zvyklostí Vás rybářů je přesně to, proč jsou výrobky SPORTS jiné než ostatní a „sedí“ na naše vody.
Ať už praktikujete lov kapra, lov sumce, lov na feeder, nebo přívlač, případně jiné rybolovné techniky.
SPORTS je značka, která Vám pomůže blíže se dostat k Vaším vysněným rybám. SPORTS je Slovenská kvalita s tradicí od roku 1999.

Fotogaléria k produktu Set:Sportex Black Pearl GT-3 2,7m/60g+Shimano AEROBBC3+Climax silon

Dnes vám predstavujeme

Nepromokavá bunda GEOFF Anderson WS7 (recenze)

Nepromokavá bunda GEOFF Anderson WS7 (recenze)

Nepromokavé rybářské bundy patří k nejdůležitějším prvkům rybářské výbavy. Na bundu se musíte absolutně spolehnout, musí vás ochránit ve větru, před vydatným deštěm, nebo zahřát v chladném počasí a zároveň vám poskytnout dostatek úložného prostoru pro doplňky na muškaření nebo vláčku. V neposlední řadě oceníte i atraktivní design. Bundy Geoff Anderson patří již řadu let k tomu nejlepšímu co lze v oblasti rybářského a outdoor vybavení najít a tak jsem vsadila na jistotu - Geoff Anderson WS7!

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (2) Co dělat, pokud ryby neberou

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (2) Co dělat, pokud ryby neberou

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu.Ve druhé části se dozvíte, co je třeba udělat, pokud vám ryby přestaly brát. Tuto situaci můžete otočit ve svůj prospěch a Jardo vám prozradí jak.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (5) Dobré rady na závěr

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (5) Dobré rady na závěr

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. V závěrečné části shrneme to nejdůležitější a nabídneme několik dobrých rad od mistra Slovenska ve feederu, Jarda Hašše.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (4) Druhý náhod bez záběru? Nutná změna

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (4) Druhý náhod bez záběru? Nutná změna

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. Ve čtvrté části ukážeme, jak změnit taktiku lovu, pokud druhý náhod zůstal bez záběru. Jardo má řešení.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (3) Kde se skrývají velké ryby

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (3) Kde se skrývají velké ryby

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. Ve třetí části se dozvíte, kam je třeba nahodit, abyste ulovili velkou rybu a eliminovali záběry malých ryb.
Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (1)

Lov kapra pod břehem s Jardem Haššem (1)

Víte, že většina ryb se zdržuje poblíž břehu? Víte, jak lovit kapry „pod břehem“? Oslovili jsme Jarda Hašše, aby nám prozradil, jak na chytání kaprů pod břehem a připravili jsme pro vás naučný seriál o tomto způsobu lovu. Začínáme.