Set:Sportex Nova Twitch RS-2 2,15m/10g+Shimano AEROBBC3+Climax braid

Špičkový přívlačový set ve kterém pro vás přinášíme prut SPORTEX Nova Twitch RS-2 spolu s navijákem SHIMANO Aero BB C3000. Balení obsahuje šňůru CLIMAX iBraid U-Light neon - zelená 0,10mm/135m.

Výrobce:
SPORTS
Obj. číslo:
1 A0945
Dostupnost:
na sklade > 5 ks
5 735,71 Kč 4 819,50 Kč 4 779,76 Kč 4 016,25 Kč
-+

Set:Sportex Nova Twitch RS-2 2,15m/10g+Shimano AEROBBC3+Climax braid

Špičkový přívlačový set ve kterém pro vás přinášíme prut SPORTEX Nova Twitch RS-2 spolu s navijákem SHIMANO Aero BB C3000. Balení obsahuje šňůru CLIMAX iBraid U-Light neon - zelená 0,10mm/135m.

Set:Sportex Nova Twitch RS-2 2,15m/10g+Shimano AEROBBC3+Climax braid

Kompletně vylepšená série prutů SPORTEX NOVA Twitch RS-2, nyní ještě snazší, rychlejší a odolnější. Blank je vyroben z ultra vysoce modulovaného uhlíku, díky čemuž je extrémně odolný a lehký. Osazen citlivou špičkou pro bleskovou indikaci záběru a pohodlný zásek. Pruty SPORTEX NOVA Twitch RS-2 jsou určeny pro lov pstruhů, okounů, jalců, bolenů nebo candátů. Kvalitní SIC očka a pevné sedlo navijáku je samozřejmostí, novinkou je však držák háčků díky kterému budou vaše očka dokonale chráněna. Absolutně TOP volba pro lov s woblery, rotačkami, plandavkami ale také pomocí gumových nástrah.

 

SPORTEX = garantovaná německá kvalita se zárukou 10let na blank!

 

Důvody ke koupi SPORTEX přívlačového prutu

 • 10 letá záruka na blank
 • top kvalita za dobrou cenu
 • zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
 • pruty v tenkém - moderním blanku
 • pruty jsou vhodné pro daleké a přesné hody
 • každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
 • dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
 • nadčasový design
 • pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne

 

Parametry - Přívlačové pruty SPORTEX NOVA Twitch RS-2 / 2-diel 215cm/10g

 • Délka: 215cm
 • Vrhací zátěž 3-15g
 • Počet dílů: 2ks
 • Počet oček: 8ks
 • Transportní délka: 111cm
 • Hmotnost: 108g

 

Naviják Shimano Aero BB C3000

Naviják Shimano Aero BB je osazen přední brzdou a nabízí všestranné využití při lovu na plovák, přívlač nebo feeder. Designově je velmi pěkně zpracovaný a na prutu vypadá opravdu elegantně. Výborná kvalita která je dostupná i pro příležitostné rybáře kteří nechtějí investovat příliš mnoho peněz, ale i přesto disponuje anti-reverse zařízením na zdolávání ryb zadním navíjením. Nadšenci lovu na feeder ocení kulatý kovový klip na vlasec, který je ideální pro zaklipování při přesném nahazování.

Uvnitř navijáku Shimano Aero se ukrývají ty nejpokročilejší technologie jako například převody HAGANE a X-SHIP, které zaručují úžasnou plynulost a snadné otáčení kličkou. Převody HAGANE jsou vyráběny technologií kování za studena bez potřeby dalšího dodatečného obrábění. Díky tomu je zajištěna dlouhotrvající hladkost převodů, síla a dlouhá životnost navijáků. Běžná tlakově litá ozubená kolečka jsou méně odolná při velkém zatížení a často dochází k jejich poškození.

Technologie G FREE BODY byla vyvinuta tak, aby posunula těžiště navijáku blíže k prutu. Posunutím těžiště blíže k ruce rybáře pomáhá snižovat únavu rybáře, čímž zvyšuje pohodlí při nahazování.

Cívka navijáku AR-C je vyrobena z hliníku kovaného za studena pro lepší nahazování a vedení vlasce, také rukojeť se přišroubuje přímo do hlavního převodu pro dokonalou kontrolu při navíjení a bez jakékoli vůle.

 

Parametry - Naviják Shimano Aero BB C3000

 • Převod: 5:1
 • Maximální síla brzdy: 8,5kg / 19lb
 • Hmotnost: 240g / 8,5 oz
 • Kapacita cívky: 0,25mm - 210m / 0,30mm - 130m / 0,35mm - 100m
 • Návin na jedno otočení: 73cm
 • Délka kliky: 55mm
 • Počet ložisek: 3/1

 

Pletená šňůra Climax iBraid U-Light neon-zelená 135m / 0,10mm / 7,5kg

Osm nejkvalitnějších HMPE vláken je splétaných pomocí počítačem řízených strojů a pro dokonalé napnutí a rovnost dohlíží laserová technologie. Výsledkem je perfektně kulatá, pevně spletená, hladká kmenová šňůra s nejmenšími průměry a extrémní nosností. Nanesená vrchní vrstva PTFE zaručuje vysokou odolnost vůči oděru a výborné nahazovací vlastnosti. Prvotřídní šňůra která vás nezklame, ideální pro lov všech dravců s použitím jakékoli nástrahy.

 

Důvody ke koupi pletená šňůra Climax iBraid U-Light neon-zelená 135m/ 0,10mm / 7,5kg:

 • 8 HMPE vláken
 • Barva: neonově zelená
 • Vyrobeno pomocí špičkové technologie
 • Perfektně kulatá
 • Hladká
 • Výborná nosnost
 • Povrchová PTFE úprava
 • Vysoká odolnost
 • Výborné nahazovací vlastnosti

 

SPORTS – slovenský výrobce s dlouholetou tradicí:

Slovenský výrobce, dovozce a distributor renomovaných světových i vlastních značek od roku 1999. V současnosti rybáři očekávají od své výbavy mnohem více než kdy předtím.
Rozdíly mezi výrobky na trhu jsou často téměř nerozlišitelné na pohled, ale pro specializované rybolovné techniky je velkou výhodou naše spolupráce s výrobci ze Slovenska, Čech, Maďarska, Polska, Německa.
Jejich znalost místních poměrů, místních vod, zákonů a také zvyklostí Vás rybářů je přesně to, proč jsou výrobky SPORTS jiné než ostatní a „sedí“ na naše vody.
Ať už praktikujete lov kapra, lov sumce, lov na feeder, nebo přívlač, případně jiné rybolovné techniky.
SPORTS je značka, která Vám pomůže blíže se dostat k Vaším vysněným rybám. SPORTS je Slovenská kvalita s tradicí od roku 1999.

Fotogaléria k produktu Set:Sportex Nova Twitch RS-2 2,15m/10g+Shimano AEROBBC3+Climax braid

Dnes vám predstavujeme

Stáhněte si nový katalog Sportex 2024

Stáhněte si nový katalog Sportex 2024

Pozor, fanoušci Sportexu, v prodeji jsou už novinky pro sezónu 2024. Vysněné pruty si z nich vyberou nejen kapraři, feederisté ale i milovníci lovu dravých ryb. Prozkoumejte nabídku prutů Sportex 2024 v největším katalogu technických parametrů rybářských prutů s QR kódy na videa. Katalog si můžete také zdarma stáhnout.
Feeder pruty Sportex Xclusive Feeder RS-2 Heavy Distance

Feeder pruty Sportex Xclusive Feeder RS-2 Heavy Distance

Chcete nahazovat z feederového prutu na vzdálenost delší než 150 metrů? Troufáte si na největší ryby? Pak je to prut, který musíte mít ve své výbavě. SPORTEX XCLUSIVE RS-2 HEAVY Distance. Již jeho název napovídá, že se jedná o prut pro nejtěžší situace a pro největší extrémy.

Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 Breakout

Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 Breakout

V roce 2023 mě neuvěřitelně překvapil prut SPORTEX Competition BREAKOUT CS-4. Rok 2024 nám však přinesl novinku v podobě prutu Competition BREAKOUT CS-5. A řeknu vám, že změny, které byly na prutu provedeny, ho posunuly zase o krok dopředu. Jedná se o prut, který je poloteleskopický. To znamená, že spodní část je teleskopická. Prut je navržen tak, aby měl co nejmenší přepravní rozměry.

Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 3,6m 3lbs 3-diel

Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 3,6m 3lbs 3-diel

Většina z nás používá dvoudílné pruty, ale Sportex nabízí také třídílné pruty pro ty, kteří potřebují kratší velikosti přívlače. Jedním z nich je třídílná verze Competition CS-5.

Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 3,6m 3lbs

Kaprové pruty Sportex Competition CS-5 3,6m 3lbs

Pruty Competition se již dlouho těší velké oblibě mezi rybáři. Během testování jsem s nimi dělal všechno možné a nechápal jsem, co všechno tyto pruty dokážou. A jak jde čas a vývoj kupředu, nastal čas, aby pruty Competition dostaly svého následovníka, a tím je Competition CS-5.

Feeder pruty Sportex Xclusive Feeder RS-2 Medium Light

Feeder pruty Sportex Xclusive Feeder RS-2 Medium Light

Dalším novým prutem pro rok 2024 je Xclusive feeder RS-2 MEDIUM LIGHT. Je určen pro lov do 80 metrů a menší řeky, kde není tak silný proud. Řekl bych, že je to takový univerzální feederový prut pro každého.