SPORTS HYDROGEN láhev s generátorem vodíku 200ml bílá

Novinka

Velký počet klinických studií prokázal ochranný účinek molekulárního vodíku na mnohé orgány a systémy v lidském těle. Molekulární vodík radikálním způsobem zlepšuje kvalitu života chorobných stavů.

Výrobce:
SPORTS
Obj. číslo:
4968 002
Dostupnost:
sklad 5 ks
5 074,40 Kč 4 228,67 Kč
-+

SPORTS HYDROGEN láhev s generátorem vodíku 200ml bílá

Velký počet klinických studií prokázal ochranný účinek molekulárního vodíku na mnohé orgány a systémy v lidském těle. Molekulární vodík radikálním způsobem zlepšuje kvalitu života chorobných stavů.


SPORTS HYDROGEN láhev s generátorem vodíku 200ml


Princip fungování

Tento produkt je generátor vodíkové vody s vysokou koncentrací. Při metodě elektrolytické separace vodíku a kyslíku se vodík s vysokou koncentrací elektrolyzuje z běžné pitné vody a sloučí se s vodou, aby se vytvořila vodíková voda s vysokou koncentrací (molekulární vodík).

 

Proč je vodík jako antioxidant tak jedinečný?

Jak všichni víme, oxidační poškození je kořenem všeho zla. Může způsobit stárnutí pokožky, zhoršení kognitivních funkcí a dokonce i metabolická onemocnění. Naše buňky jsou však neustále v procesu oxidačního poškozování, včetně respiračního (oxidační reakce), vnějšího znečištění, nezdravého životního stylu a jiných faktorů, které neustále produkují volné radikály v lidském těle. Proto jsou antioxidační látky těla obzvláště důležité při ochraně zdraví.

 

Proč je molekulární vodík tak účinný? Co jej odlišuje od jiných antioxidantů, které neutralizují volné radikály?

Nejsilnější antioxidant bez vedlejších účinků. Molekulární vodík jako nejmenší molekula ve vesmíru může proniknout hluboko do buněk, kde se jiné antioxidanty nedostanou. Pro znázornění: molekulová hmotnost vodíku je 2 a molekulová hmotnost následujících antioxidantů je taková:

 • molekulová hmotnost koenzymu Q10 je 863
 • molekulová hmotnost vitamínu E je 431
 • molekulová hmotnost glutathionu je 309
 • molekulová hmotnost katechinů je 290
 • molekulová hmotnost vitamínu C je 176

 

Molekulární vodík pronikne tedy i do mitochondrií , aby eliminoval volné radikály přímo u jejich zdroje a jako nejmenší molekula snadno pronikne i přes krevně mozkovou bariéru, aby eliminoval volné radikály v mozku. Molekulární vodík H2 je nejsilnější antioxidant, ale na rozdíl od většiny antioxidantů nemá žádné vedlejší účinky.

Vodík selektivně eliminuje pouze škodlivé volné radikály.

 

Specifikace SPORTS HYDROGEN láhve :

 • režim 5 minut: Koncentrace 1500 až 3000 ppb
 • režim 10 minut: Koncentrace 2000 až 5000 ppb
 • Typ baterie: Lithium poIymer
 • Kapacita baterie: 8,14 Wh
 • Doba nabíjení: cca 3-4 hodiny
 • Objem/material: 200 ml/Tritan
 • Čistá hmotnost: 320 g
 • Velikost: 64,4mm x 213mm
 • Balení obsahuje:
 • Láhev: 1
 • USB-C kabel: 1
 • Napájecí adaptér: 1
 • Adaptér na láhev: 1
 • Návod k použití: 1

Fotogaléria k produktu SPORTS HYDROGEN láhev s generátorem vodíku 200ml bílá

Generátory vodíku

SPORTS HYDROGEN inhalační přístroj molekul. vodíku 150m/min

25 449,11 Kč s DPH 21 207,59 Kč bez DPH

-+
Inhalační přístroj molekulárního vodíku a generátor vodíkové vody

31 030,95 Kč 28 047,35 Kč s DPH 25 859,13 Kč 23 372,79 Kč bez DPH

-+

Dnes vám predstavujeme

Novinka: Baterky s náklady na nabíjecí cyklus 0,16 €

Novinka: Baterky s náklady na nabíjecí cyklus 0,16 €

V naší nabídce naleznete lithiové baterie Perfektium a lithium-železofosfátové akumulátory LiFePO4 s náklady 0,16€ na nabíjecí cyklus. Skladem, odesíláme ihned.
Letní kolekce oblečení GEOFF Anderson

Letní kolekce oblečení GEOFF Anderson

Oblíbená značka outdoorového oblečení GEOFF Anderson vás v létě zaodeje do špičkových novinek. Lehké a odolné kalhoty a šortky Roxxo, prodyšné košile Zulo 2 s dlouhými/krátkými rukávy a kalhoty ZipZone2 odolné  bodnutí hmyzu s odnímatelnou dolní částí naleznete již v prodeji.
 
Tip měsíce: Polarizační brýle Expert

Tip měsíce: Polarizační brýle Expert

Polarizační sluneční brýle EXPERT můžete používat při rybolovu, řízení, na toulkách přírodou, při jízdě na kole... Zajistí profesionální ochranu vašich očí. K brýlím Expert tvrdé pouzdro s karabinou a čistící hadřík zdarma.
Competition Carp CS-4 - najobľúbenejší kaprový prút s 10 ročnou zárukou

Competition Carp CS-4 - najobľúbenejší kaprový prút s 10 ročnou zárukou

Competition Carp CS-4 - nejoblíbenější kaprový prut s 10 letou zárukou

Kaprové prury Competition CS-4: ucelená řada kaprových prutů s 10 letou zárukou od 3249Kč s testem v dohodoch 157m. V nabídce naleznete 2 dílné a 3 dílné kaprové pruty, Breakout pruty - jediné teleskopické pruty s 10 letou zárukou, Stalker pruty a Spod pruty.

Většina prutů má velké nahazovací první očko 50mm (SIC) a také velké koncové očko 16mm což je výborné pro daleké hody. Kvalitní blank ve spojení s velkými kvalitními SIC očky předurčuje kaprové pruty Competition i na daleké hody. Tento předpoklad se také potvrdil v testech rybářské TV, kde bylo dosaženo délky hodů více než 150m!!!

Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Sportex Catapult CS-4 Carp 3,6m 3,25lbs

Všichni dobře znáte pruty Sportex Catapult Carp CS-3. A vím, že každý, kdo tento prut vlastní, je s ním maximálně spokojen. Ale! Přišlo něco, na co se dlouho čekalo, a to něco je nová generace prutů SPORTEX CATAPLUT CARP CS-4. To, co bylo super, je nyní ještě lepší, lehčí, rychlejší a silnější. A věřte mi, vím, co píšu - je to TOPKA 😊
Sportex Invictus 3,6m 3,25lbs

Sportex Invictus 3,6m 3,25lbs

Pruty Invictus jsem už měl možnost testovat a jak sami už víte, byl jsem s nimi maximálně spokojen. Zda to byl model ve 3 lbs verzi nebo model na daleké hody 3,9m a 3,75lbs. Teď se mi dostal do rukou prut Invictus v délce 3,6m a vrhací zátěži 3,25lbs.