OZNÁMENÍ:

Milí zákazníci, přijetím opatření vyplývajících z aktuální situace, budeme od 16. března fungovat v dočasně omezeném režimu:

  • v zájmu ochrany zdraví vás a našich zaměstnanců je sklad Sports s.r.o. zavřený pro veřejnost od 16. března až do 31. března (nebo do odvolání),
     
  • vaše objednávky vyřizujeme a odesíláme každý den výhradně kurýrem. Pokud zvolíte jiný způsob doručení, automaticky bude vaše zásilka předána kurýrovi, který vám ji doručí přímo na zadanou dodací adresu.
     
  • Akceptujeme výhradně způsob platby: Platba převodem (předem na náš bankovní účet), Platba kartou, při platbě způsobem Dobírka zaplatíte za zboží přímo kurýrovi při přebírání jedině platební kartou (kurýr hotovost nebere),
     

Současně Vás prosíme o trpělivost při doručování zásilek, z našeho skladu bude zboží odcházet každý den (tato frekvence odesílání zásilek se může změnit v závislosti na režimu kurýrů). Pevně věříme, že danou situaci společně zvládneme, abychom mohli co nejdříve spolupracovat v běžném režimu.

 

SET světel - Black Cat lampa s čelovkou se senzorem

Akce

Jedinečná akce která potěší každého rybáře. V extra zvýhodněné ceně získáváte vodotěsnou lampu Black Cat a navíc čelovku kterou ovládáte pomocí zabudovaného senzoru. Výhodné balení vhodné i jako dárek.

Výrobce:
SPORTS
Obj. číslo:
1 A0675
Dostupnost:
na sklade > 5 ks
843,29 Kč 702,74 Kč
-+

SET světel - Black Cat lampa s čelovkou se senzorem

Jedinečná akce která potěší každého rybáře. V extra zvýhodněné ceně získáváte vodotěsnou lampu Black Cat a navíc čelovku kterou ovládáte pomocí zabudovaného senzoru. Výhodné balení vhodné i jako dárek.


akční světelný SET


Balení obsahuje:
1ks Black Cat lampa
1ks Čelová lampa se senzorem

Black Cat lampa
Vodotěsné, energeticky úsporné venkovní svítidlo vhodné pro rybáře, myslivce, kemp nebo turistiku. Může být použijte jako stojící nebo visící díky klip systému na vrchu svítilny. Použitelné i jako červené obrysové světlo rybáře na břehu, nebo ve člunu.

Parametry:
Režim stálého světla bílého svícení
Režim červeného pozičního světla
Hmotnost: 140g
Napájení: 4x baterie aa
Rozměr: 17x 13cm

bezdotykovým ovládáním čelová lampa
Čelová LED svítilna se senzorem pro vypnutí a zapnutí vhodná pro rybáře, myslivce, kemp nebo turistiku. Zapínání a vypínání bez pomoci stisknutí tlačítka, stačí pohyb ruky a vaše svítidlo se automaticky zapne nebo vypne. Kromě klasického stálého svícení, je vybavena i režimem svícení červeného světla a navíc i vysílání světelného signálu SOS. Právě funkce zapínání čelové lampy pohybem ruky je praktická, když potřebujete jako rybář nebo myslivec rychle reagovat a mít volné ruce, nebo máte ruce znečištěné.

Parametry:
Režim trvalého svícení 3W LED
Režim trvalého svícení 2 červených LED
Režim blikání SOS s 2 červenými LED
Režim trvalého svícení 3W LED zapínání pohybem ruky
Napájení 3x baterie aaa

Fotogaléria k produktu SET světel - Black Cat lampa s čelovkou se senzorem